Pozdrav generaciji osmaša 2016./2017.

Za učenike osmoga razreda u našoj je školi na kraju nastavne godine bila organizirana svečana sjednica gdje ih je posljednjim riječima ispratio ravnatelj Boško Obradović te njihove razrednice Ljubica Matijević Devčić i Ivana Novak Kamenčak.

Posebnu pažnju plijenile su dvije učenice, najbolje u generaciji, koje imaju prosjek ocjena od prvoga do osmoga razreda 5,00, a  to su Matea Jakešević i Anamarija Jakoubek. Zahvaljujući njihovu predanu radu i trudu škola ih je nagradila prigodnim poklonom – knjigom koja je simbol školstva.

Predstavnica  odbojkašica, koje su osvojile 2. mjesto na županijskom natjecanju, i  predstavnik igrača malog nogometa, koji su osvojili 3. mjesto, preuzeli su pehare koje im je izradila nastavnica Ivana Kuna Raguž (jer na samom natjecanju peharima su bile nagrađene ekipe koje su osvojile prvo mjesto, pa  su razrednice u dogovoru s kolegicom Kuna Raguž željele i iznenaditi i prigodno nagraditi svoje vrijedne sportaše).

Čestitamo na uspješno završenom osmom razredu svim učenicima, a posebno zahvaljujemo onim učenicima koji su svojim znanjem predstavljali našu školu na županijskim natjecanjima. Također zahvaljujemo i njihovim roditeljima na suradnji, razumijevanju i podršci.

Dragi učenici, želimo vam puno uspjeha i u daljnjem školovanju jer sada se nalazite na raskrižju svoga života i nije vam lako odabrati put kojim ćete koračati kroz život, no nikada ne idite maleni ispod zvijezda . Težite ka boljemu, ali pri tom nemojte izgubiti sebe!

Dragi osmaši, sretno u srednjoj školi!

objavio: Melita Horžicky-Radotić   datum: 6. 7. 2017.

« Ožujak 2024 »