Valentinovo u našoj školi

Valentinovo smo u našoj školi proslavili prigodnom priredbom koja je bila ležerna, opuštajuća, vesela, razigrana, šarolika… baš poput ljubavi koja se s Valentinovom slavi. Voditeljice priredbe bile su Veronika Bošnjak i Gabriela Stipić, učenice 5.a razreda. Učenici su pripremili recitacije, pjesme, ljubavne izreke, igrokaze, film o ljubavi najmlađih.

Zahvaljujemo svim roditeljima, djedovima i bakama koji su došli podržati ogroman trud učenika koji su marljivo uvježbavali svoje točke kako bi večer bila zanimljiva i ugodna. Ujedno zahvaljujemo svim učiteljima koji su sa svojim učenicima uvježbavali točke kako bi ova večer bila bogata i zanimljiva.

Učenici ujedno i cijeli tjedan pišu ljubavna pisma jedni drugima te i na taj način obilježavaju ovaj blagdan. Pisma će biti uručena primateljima 14. veljače. Vjerujemo da će mnogima izmamiti osmijeh na lica te da će Kupid taj dan imati puno posla.

Volite se i poštujte sve dane u godini, a ne samo na Valentinovo i ne zaboravite da je ljubav posebno vidljiva u skromnosti, pomaganju, poštivanju i dobroti.

Školski novinari

Fotografije s priredbe možete pogledati u foto galeriji.

objavio: Melita Horžicky-Radotić   datum: 13. 2. 2018.

« Ožujak 2024 »