BRZI KORACI BONTONA U NAŠOJ ŽUPANIJI

Prošle školske godine učenici i djelatnici OŠ „Mladost“ Jakšić radili su na mnogim aktivnostima koje su vezane uz bonton. Nakon prikazivanja svih aktivnosti, župan Požeško-slavonske županije, Alojz Tomašević obećao je da će se školski projekt Bonton provoditi na svim školama kojima je Županija osnivač. Tako je projekt postao Županijski projekt Bonton. 20. rujna 2017. godine u OŠ „Mladost“ Jakšić održan je sastanak  kako bi projekt bio što kvalitetnije realiziran tijekom ove školske godine. Na sastanku je uz voditelje i koordinatore prisustvovala gospođa Ana Pirović. Na početku sastanka uvodnim se riječima obratio ravnatelj škole, gospodin Boško Obradović i riječ predao županijskoj voditeljici projekta, gospođi Sanji Mišić. Nakon uvodne riječi, o aktivnostima, koje su prošle školske godine odrađivali djelatnici i učenici naše škole, izvijestili su školski koordinatori i to za predmetnu nastavu gospodin Josip Radotić i gospođica Marijana Matijević, a za razrednu nastavu gospođe Margareta Šarić i Ivana Svjetličić. Gospođa Sanja Mišić sastanak je nastavila sa svim voditeljima i gospođom Pirović gdje su dogovarali zajedničke daljnje korake i aktivnosti.

Mladi novinari

Fotografije možete pogledati u našoj foto galeriji.

objavio: Melita Horžicky-Radotić   datum: 21. 9. 2017.