Natjecanje u čitanju naglas 2014.

Povodom Mjeseca hrvatske knjige u našoj školi smo organizirali "Natjecanje u čitanju naglas " pjesama i priča ljubavne tematike. Na natjecanju je sudjelovalo 13 učenika trećih i 19 učenika četvrtih razreda.

Ovaj put žiri se sastojao iz dva dijela- prvi su činili učitelji Slavica Filipović, Vesna Šuster, Jela Mjertan, Božena Šojat, Ivana Svjetličić i Melita Horžicky-Radotić, a drugi je sastavljen od učenika ( Valentina Grozdek, Kristijan Jakoubek, Luka Pavlović, Lana Pavković, Katarina Krznarić, Dominik Raguž, Antonija Švajda i Ivona Šilhan.)

U kategoriji učenika trećih razreda nagrade su osvojili : Elia Subotić 1. mjesto, Petra Raguž 2. mjesto i Helena Starčević 3. mjesto.

U kategoriji četvrtih razreda nagrade su osvojili: Lucija Salak 1. mjesto, Dora Rajić 2. mjesto te Franciska Čurčić i Šimun Barišić 3. mjesto.

Nakon natjecateljskog dijela organizirane su radionice za učenike 1.-4. razreda

Za više informacija kliknite :OPŠIRNIJE:

Fotografije s natjecanja i radionica možete pogledati u foto-galeriji.

Radionicu Ukrašavanje označivača na temu Što volim za učenike prvih razreda vodili su učitelji  Marina Vidović, Melita Horžicky-Radotić, Marijan Grubešić i Marta Gašparić.Učenici drugih razreda sudjelovali su na radionici Slikopriče- izrada slikovnica na temu ljubavi koju su vodile učiteljice Ivana Svjetličić, Vesna Šuster, Valentina Hrvat i Slavica Filipović.

Treći razredi su sudjelovali u radionici Parovi oko nas pod vodstvom učitelja Marijane Andrišek, Igora Tomljanovića i Pile Aščića, a četvrti razredi su Ilustriracija ljubavne pjesme pod vodstvom učiteljica Margarete Šarić i Kristinke Gašparić Izrada plakate za Mjesec hrvatske knjige pod vodstvom učiteljica Đurđice Gjajić i Vesne Machaček.

objavio: Melita Horžicky-Radotić   datum: 20. 11. 2014.