Korisnik:
Lozinka:

Na ovoj stranici objavljujemo sadržaje iz izvannastavne aktivnosti Domaćinstvo.

Fotografije se nalaze u foto galeriji

1. Domaćinstvo I je odradio još jednu radionicu - Slana nepečena torta - od slojeva toast kruha i dva umaka na bazi vrhnja, kiselog krastavaca i majoneza, te ribane salame, kuhanih jaja i sira. Dobar tek na nekoj zabavi ili druženju!

2.

Nepečene Ferrero kuglice - Domaćinstvo I Ovaj jednostavan, a ukusan recept hit je u blagdanskim danima, pa su ga i naše vrijedne ruke isprobala..

3.

Juha od butternut tikve

Recept:

Kruh nasjeckamo i popržimo, maknemo sa strane. Na otopljeni maslac stavimo iskosani luk, a nakon nekog vremena i butternut tikvicu i krumpir na kockice. Dodamo vodu i začine. Potom kuhamo dok ne omekša, izradimo štapnim mikserom i dodamo vrhnja za kuhanje po želji. Još malo prokuhamo, pa poslužimo uz kockice kruha.

Orašari

4. Na izvannastavnoj aktivnosti Domaćinstvo 1 koje je u sklopu učeničke zadruge, učenice su s voditeljicom aktivnosti Martom Gašparić načinile Orašare od priručnih materijala. Orašari su u ponudi po cijeni od 20 kn.

Nastava na daljinu

« Siječanj 2021 »