Maskenbal i izbor najbolje maske

U ponedjeljak 4. ožujka organiziran je maskenbal za učenike predmetne nastave.

Održan je izbor najkreativnijih i najmaštovitijih skupnih i pojedinačnih maski.

Program je ,uz prigodnu glazbu koju su učenici sami birali za svoj nastup, vodila učiteljica engleskog jezika Marta Gašparić.

Stručni žiri koji se sastojao od učitelja i, ove godine po prvi puta, predstavnika svakog razreda izabrao je prva tri mjesta u kategorijama skupnih i pojedinačnih maski.

Stručni žiri činili su pedagoginja Ančica Eđed, učitelj tjelesne i zdravstvene kulture, Drago Kifer, učiteljica engleskog jezika, Marija Jukić i profesorica njemačkog jezika Ivana Škrabal.

Svako razredno odjeljenje  imalo je svog predstavnika u stručnom žiriju – njih ukupno devet.

Učenici su se veoma potrudili u izradi i prezentaciji svojih maski, te je žiri imao težak zadatak, no izbor je pao na sljedeće maske:

1. mjesto u skupnim maskama osvojio je 6.a razred maskom Zdravoljubaca – vjerujemo da će zbog njih mnogi još više zavoljeti vitamine koje nam nudi voće i povrće.

2. mjesto u skupnim maskama osvojio je 5. a likovima iz video-igrica – mali gameri prošetali su se prerušeni u razne likove, tu je bilo mnoštvo kreativnih maski i materijala, pa je drugo. mjesto u pojedinačnim maskama osvojio jedan od njih – Lovro Raguž! Lovri i ovim putem čestitamo!

3.mjesto u skupnim maskama osvojio je 7.a uz masku Ovce – prerušeni u stado ovaca podsjetili su nas na zvončare te ostavili mnogo čuperaka vune da si ispletemo čarape, na stado je pazio njihov čuvar.

Prvo mjesto u pojedinačnim maskama osvojio je Josip Razumović glumeći princezu Rapunzel te osvojio simpatije žirija kao i svih u dvorani  haljinom i kosom koja se vukla po podu.

Treće mjesto u pojedinačnim maskama osvojila je Antea Han.

Svima nagrađenima čestitamo od srca! Nadamo se da su ih nagrade zasladile i sam Maskenbal razveselio.

autor članka – Marta Gašparić

Fotografije se nalaze u foto galeriji.

objavio: Melita Horžicky-Radotić   datum: 13. 3. 2019.

« Svibanj 2024 »